Minecraft's Mojang stopt ontwikkeling Super Duper Graphics Pack
Mojang stopt per direct met de ontwikkeling van het Super Duper Graphics Pack voor Minecraft. Ze geven aan dat de uitbreiding op technisch gebied te moeilijk is om te implementeren in de game.
Tijdens E3 2017 kondigde Mojang de Super Duper Graphics Pack voor Minecraft aan. Ze beloofden allerlei nieuwe, grafische verbeteringen zoals het verbeteren van lichteffecten en texturen, maar ook 4k-support voor de Xbox One X. In een statement op de officiële site laat ontwikkelaar Mojang weten niet blij te zijn met hoe de uitbreiding presteert op verschillende apparaten. Ze zeggen ook mee te leven met de fans en de teleurstelling te begrijpen. Hieronder kun je de trailer bekijken en is hetgeen te zien dat we nooit gaan krijgen.
Minecraft is beschikbaar op de pc, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch en mobile devices.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
Reviewscore
4/5
Platforms