Move verkoopt bijna 2 keer zo goed als Kinect in Japan
Volgens een rapport van Media Create market heeft Sony aan het einde van 2010 maar liefst 170.000 exemplaren van Move verkocht in Japan. Kinect heeft er in de zelfde periode maar 90.000 weten te verkopen.
Sony heeft dus toch nog wat eer gekregen door een thuisoverwinning op de Japanse markt te behalen, nadat eerder Kinect werd uitgeroepen tot het snelst verkopende wereldwijde elektronica-apparaat in de geschiedenis.
Zowel Move en Kinect hebben laten zien dat ze erg populair zijn bij hobbyisten die graag programmeren. Er zijn namelijk al tal van video's opgedoken met interessante aanpassingen.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
2 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties