Nintendo komt met Mercedes Benz-DLC voor Mario Kart 8

Mercedes Benz en Nintendo Japan hebben hun handen ineengeslagen. Het Duitse autobedrijf heeft ter promotie hun Mercedes GLA aangeboden als DLC voor in Mario Kart 8.

Mario Kart 8 moet eind deze maand (morgen dus) in ons kikkerlandje uitkomen. Het is nog onduidelijk of deze DLC ook ons land zal bereiken. Het lijkt vooralsnog alleen in Japan beschikbaar te zijn.

Wij hebben Mario Kart 8 met vier sterren beloond in onze review. De hele game-industrie is enthousiast over de game en wij hebben uit betrouwbare bronnen vernomen dat de Wii U-verkopen inmiddels beginnen te stijgen.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reviewscore

4/5

Ontwikkelaar

Nintendo

Uitgever

Nintendo

Release

30 mei 2014

Platforms

Wii U
Reacties
Avatar SmarTii
SmarTii
lvl14 High Score Chaser
30 mei 2014 om 16:28

Hahaha cute.:3 Maar een rode Ferrari had passender geweest inderdaad. :P

0
Avatar Rude.
Rude.
lvl14 High Score Chaser
29 mei 2014 om 12:03

Haha, leuke verrassing!

0
Avatar Agent47
Agent47
lvl17 Final Form
29 mei 2014 om 11:54

Ik vind Mario meer een type voor een Italiaanse auto. Een rode Ferrari misschien :D

0
Avatar GewoonJustin
GewoonJustin
lvl15 Community Veteraan
29 mei 2014 om 11:39

Dat zag ik dus echt niet aankomen :P

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord