Nóg meer problemen voor Epic games door dansjes in Fornite

Ontwikkelaar Epic Games wordt door diverse mensen aangeklaagd vanwege dansjes die in Fortnite gebruikt zijn. Gezien het succes van Fortnite valt er voor de eisers genoeg te halen.

De problemen voor Epic Games lijken zich steeds meer op te stapelen. Inmiddels staat er al een behoorlijke rij aan mensen die de ontwikkelaar willen aanklagen voor het onrechtmatig gebruik van choreografieën. Het eerste dominosteentje dat omging kwam in de persoon van rapper 2 Milly, maar daar is het niet bij gebleven. Daarna kwam ook Alfonso Ribeiro voor de dag omdat zijn Carlton-dans in Fortnite zit. Ook Donald Faison (Scrubs) en Russel Horning (Backpack Kid) hebben dat voorbeeld gevolgd. Zij zijn verantwoordelijk voor de Poison dans en de Floss en zijn van mening dat Epic Games deze choreografieën onrechtmatig heeft gebruikt int Fortnite. Of het daar ook bij blijft is zeer de vraag, want er zijn nog vele andere iconische dansjes en emotes in Fortnite verwerkt, zoals je in onderstaande video kunt zien.

Bron: VG 247
Patrick Lamers
Patrick Lamers Mede-eigenaar & Hoofdredacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 161 reviews 2855 artikelen geplaatst

Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.

Packshot Fortnite

Reviewscore

Nog niet bekend

Ontwikkelaar

Epic Games

Uitgever

Epic Games

Release

25 juli 2017

Platforms

PC
PS4
XONE
Mob
NSW
PS5
XBS
NS2
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord