Ozzy Osbourne verleent stem aan Brutal Legend
Tijdens de persconferentie op de E3 van Electronic Arts kwam de oprichter van 'Double Fine Productions', Tim Schafer, zijn praatje houden over de game Brutal Legend. Naast de footage van de game sprak Schafer over de stemmen die in de game verwerkt zitten.
People ask if I made this game to meet all these people. And the answer is: Yeah!.
De stemmen in de game worden vertolkt door onder andere Lita Ford (van The Runaways), Lemmy Kilmister (Motorhead) en niemand minder dan Ozzy Osbourne. Deze laatste heer komt overigens ook zelf in de game naar voren.
-
OverzichtOverzicht: Alles over Top Hat Studios Presents: Fall 2026 Showcase
De indie-uitgever Top Hat Studios heeft diens catalogus uit de doeken gedaan. Lees hier alles over de Top Hat Studios Presents: Fall 2026 Showcase!
3 reacties -
TrailerFrostpunk 2: The Surge arriveert in de winter
Het volgende hoofdstuk in Frostpunk 2 komt eraan. Frostpunk 2: The Surge brengt nieuwe verhalende content in de winter.
0 reacties -
NieuwsBorderlands-franchise bereikt 100 miljoen verkochte games
De Borderlands-franchise heeft een puike mijlpaal aangetikt. Er zijn namelijk 100 miljoen games binnen de serie verkocht.
0 reacties -
TrailerReleasedatum Thief: The Dark Project Remastered valt in december 2026
Als een dief in de nacht komt Nightdive Studios met de releasedatum van Thief: The Dark Project Remastered op de proppen.
1 reactie
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.