PS4 firmware update 1.51 al te downloaden
De firmware update zou eigenlijk morgen pas verschijnen, maar het is nu al mogelijk om de nieuwste firmware, versie 1.51, voor de PlayStation 4 te downloaden.
Je hoeft dit als toekomstige gebruiker niet te doen, maar er bestaat natuurlijk altijd de mogelijkheid dat de downloadservers overbelast raken. Om dit probleem voor te zijn kan je de update op een USB-stick zetten en zo handmatig installeren.
De nieuwe firmware is ongeveer 300 mb groot en past een paar eigenaardigheden in de gebruikersinterface aan. Het belangrijkste van deze firmware is dat het ervoor zorgt dat je online kan gaan gamen, party chatten, gameplaybeelden op kan nemen en dat Remote Play naar behoren werkt.
De firmware is op de officiële website van Sony te downloaden. Gaan jullie deze firmware handmatig installeren of doen jullie het via de downloadservers?
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties