Ranger Mode zit weer in Metro Last Light Limited Edition

THQ heeft een Limited Edition aangekondigd van Metro: Last Light en deze zal worden voorzien van de Ranger Mode moeilijkheidsgraad. Dit heeft de uitgever bekendgemaakt middels een persbericht.

De Ranger Mode is een extra uitdaging in Metro. Het vorige deel bevatte ook de Ranger Mode. Toen bestond het uit tweede moeilijkheidsgraden. De easy en de hardcore-optie. In de easy-mode is het richtkruis van het wapen uitgeschakeld en kun je al worden uitgeschakeld met een paar kogels, de hardcore-modus is een tikkeltje moeilijker. Daarbij is de HUD-optie volledig uitgeschakeld en ben je al van de wereld als je al door één kogel wordt geraakt.

Metro Last Light Limited Edition bevat daarnaast een speciale Ranger load-out, welke bestaat uit speciale, militaire kogels en AKS-74U, een aangepast Russisch geweer.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reacties
Avatar woordjes9
woordjes9
lvl8 Achievement Hunter
14 december 2012 om 20:41

Dit soort dingen moeten al in de game zitten, extra maps, nieuwe missies ezv. ok maar een game mode moet toch wel incl. zijn.

0
Avatar JustB-oud-4159
JustB-oud-4159
lvl14 High Score Chaser
14 december 2012 om 16:02

Dat gaat weer pittig worden...mag ook wel, vind de games van tegenwoordig niet allemaal tergend moeilijk meer. Ik mis de Snes tijd, toen games nog moeilijk waren en je geen checkpoints had!:P

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord