Reis van de Tempest voorbij voor Mass Effect Andromeda
De lange reis van de Tempest in Mass Effect Andromeda is voorbij. Na vele berichten omtrent fusies, het uitblijven van nieuwe DLC en misschien wel de belangrijkste, de ontwikkeling van Bioware's episch verhaal, heeft Bioware aangegeven dat er geen DLC content meer komt voor Mass Effect Andromeda.
Wat dé opvolger had moeten zijn voor de huidige generatie consoles in de Mass Effect serie, viel volgens velen tegen. Wij hebben de game desondanks een zeer goede score gegeven maar toch zal de game met patch 1.10 de laatste update krijgen voor de singleplayer. De multiplayer wordt nog ondersteund in de vorm van nieuwe missies en character kits maar dit is niet waar fans op zitten te wachten. Het verhaal zal middels andere media worden uitgebouwd.
Aan het einde van deze blogpost staat er wel dat men hoopt ons ooit weer te zien in het universum van Mass Effect. Betekent dit een nieuwe game? Met Anthem in het vooruitschiet en Dragon Age in hun portefeuille is de kans erg klein.
Mass Effect Andromeda is reeds uit voor Xbox One, PlayStation 4 en pc.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties