Screenshots: Eerste screenshots van God Eater 2 opgedoken

Namco Bandai werkt momenteel aan de opvolger van God Eater en God Eater Burst, getiteld God Eater 2. De game werd aangekondigd tijdens de Tokyo Game Show in 2011. De game moet volgend jaar uitkomen voor de PlayStation Portable en PlayStation Vita. De eerste screenshots zijn van God Eater verschenen, de kun je hieronder bewonderen.

Het verhaal van God Eater 2 speelt zich drie jaar later af na God Eater Burst. Er heeft zich een nieuwe pandemie verspreid over Far East Branch, veroorzaakt door Red Rain. De leden van de Blood, onderdeel van de Fenrir, gaan op onderzoek uit.

"De game wordt vanaf de grond opgebouwd. Dat is de reden waarom de ontwikkeling van de game al een tijdje op zich laat wachten", laat Yusuke Tomizawa weten tegenover het Japanse tijdschrift Famitsu.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reacties
Avatar JustB-oud-4159
JustB-oud-4159
lvl14 High Score Chaser
27 december 2012 om 17:56

Beetje Final Fantasy achtig...

0
Avatar zombiecow
zombiecow
lvl6 Combo Juggler
25 december 2012 om 20:23

Ik begrijp niks van dit soort spelen, ik zeg niet dat het een slechte spel is hoor, het is alleen niet voor mij, geef mij een action/adventure maar :)

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord