Silicon Knights willen Too Human trilogie nog steeds afmaken
Too Human werd in augustus 2008 exclusief uitgegeven voor de Xbox 360 en zou een succesvolle trilogie moeten worden. Maar niets was minder waar en de game was volgens velen een aanfluiting. De game kreeg lage scores en verkocht dan ook erg slecht.
Denis Dyack van Silicon Knights heeft Industry Gamers gemeld dat ze de Too Human trilogie ergens in de toekomst nog wel willen afmaken. Meer wilde hij hier niet over kwijt, gezien het feit er over deze game veel lopende publieke rechtszaken zijn.
Het gaat hier natuurlijk om de rechtszaken tussen Silicon Knights en Epic Games. Hierin claimt Silicon Knights dat zij van Epic Games een niet complete engine hebben gekregen en deze helemaal opnieuw hebben moeten opbouwen. Epic Games spreekt dit uiteraard tegen.
Too Human kwam in augustus 2008 uit en is een epische actiegame voor Xbox 360 van de beroemde ontwikkelaar Silicon Knights. Je wordt in de rol van cybergod Baldur midden in een heftig gevecht gesmeten waarbij de toekomst van de mensheid op het spel staat.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
@linksquest yup dat klopt ;)
Was al een aardige tijd in ontwikkeling, maar qua reviews viel de score tegen...
toevallig net een filmpje gezien op gametrailers.com waar dit spel op de 2de plaats stond kwa meeste uitgesteld, bleek dat het spel oorspronkelijk op de Nintendo Gamecube zou uitkomen maar naar dat microsoft een zak geld bij hun heeft neergelegd is het ja voor de Xbox 360 uitgekomen.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.