SimCity update 2.0 is niet het antwoord op de problemen
SimCity update 2.0 is niet helemaal geworden wat wij gamers en de ontwikkelaars ervan hadden gehoopt. Waar de patch een oplossing had moeten bieden voor een aantal problemen - waaronder het verhelpen van verkeersopstoppingen waardoor hulpdiensten vast kwamen te zitten - is de update meer een lachertje geworden. Er mogen dan wel een aantal zaken zijn opgelost, maar het lijkt erop dat er daarvoor in de plaats nog meer bugs zijn opgedoken.
Op de SimCity pagina op Reddit is een lijst gemaakt met alle nieuwe problemen die update 2.0 heeft veroorzaakt. Een aantal bugs zijn alleen visueel, maar sommige andere maken het spelen van het spel onnodig ingewikkeld. Zo komt het nu bijvoorbeeld een stuk vaker voor dat het riool op onverklaarbare wijze verstopt raakt, waardoor je grondverontreiniging krijgt waar je verder niets aan kunt doen.
Zijn er dan nog positieve puntjes aan update 2.0? Ja, natuurlijk! Electronic Arts heeft namelijk loeiende bomen toegevoegd aan de game, om het geheel helemaal compleet te maken. Klinkt gek? Het onderstaande filmpje maakt alles meteen duidelijk.
Oké, oké, het bovenstaande, dat van die boom, is niet helemaal waar. Het is een grapje. Haha!
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties