State of Play op 9 maart met focus op Japanse games
PlayStation heeft voor woensdag 9 maart 2022 een nieuwe State of Play digitale showcase aangekondigd die zich voornamelijk richt op PlayStation 4- en PlayStation 5-games van Japanse uitgevers. Hoewel we schijnbaar ook enkele updates van andere studio’s over de hele wereld mogen verwachten.
De showcase van 9 maart start om 23u onze tijd en is te volgen op Youtube en Twitch. De uitzending zal ongeveer twintig minuten duren. Sony heeft ondertussen al verduidelijkt dat PlayStation VR2-games en -hardware niet op het evenement te zien zullen zijn.
-
Game review0Lily's World XD review - Tieners op het Dark Web
Wat is er met Lily gebeurd al die jaren geleden? In haar laptop zitten veel geheimen verborgen: aan jou om ze te vinden in deze unieke horrorgame.
0 reacties -
DownloadnieuwsSpeel de demo van Castlevania: Belmont's Curse vanaf 1 oktober 2026
Interesse in Castlevania: Belmont's Curse? Dan heeft Konami goed nieuws voor je, want er wordt een demo vrijgegeven van de aankomende actie-platformer.
6 reacties -
IndustrieWaarom Japanse gamestudio’s minder ontslaan dan westerse
Japanse ontwikkelaars en uitgevers lijken veel minder mensen te ontslaan dan hun westerse tegenhangers. Cijfers bevestigen dat, maar waar komt dit door?
8 reacties -
LeakLeak: Grand Theft Auto-broncode gelekt, geschrapte dlc gespot
Uit 192 GB aan gelekte GTA-broncode komen geschrapte missies, een Liberty City-DLC, Trevor-content en een vroege schets van de GTA 6-map naar voren.
6 reacties