Steam community geblokkeerd in China
Het lijkt er op dat China grote delen van de servers van de Steam community heeft geblokkeerd. Dit betekent dat grotendeels van de functionaliteit van het open discussiƫren van de game wordt verboden. China staat bekend om het protectionisme dat zij uitvoert over hun eigen land.
Sociale interactie wordt nogal stevig in de kiem gesmoord in China en daar is de Steam community ook slachtoffer van geworden. Bijna alles is geblokkeerd op de Store en uiteraard Steam zelf na. Het is niet geheel duidelijk waarom maar dankzij het protectionisme lijkt het erop dat China's eigen dienst WeGame voorrang moet krijgen.
Nu schijnt PlayerUnknown's Battleground in China het ook behoorlijk lastig gemaakt te zijn en heeft uiteindelijk een licentie uitgegeven zodat de game aangepast in China uitgebracht werd. Wat vinden jullie hiervan?
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties