The Elder Scrolls V: Skyrim is nu ook speelbaar op Switch 2

Aaah, Skyrim ... een rasechte klassieker in het RPG-genre en waarschijnlijk dé meest iconische game van Bethesda Game Studios. Rondom The Elder Scrolls VI is het momenteel nog steeds muisstil, maar in de tussentijd brengt Todd Howard Skyrim nog maar eens in een nieuwe versie uit.

Het gaat hier om de Anniversary Edition van The Elder Scrolls V: Skyrim die nu ook verkrijgbaar is voor de Nintendo Switch 2. Deze versie van de game bevat de drie uitbreidingspakketten, een hoop DLC-items, quests en meer! Leuke bonus, specifiek voor de Switch 2: deze nieuwe versie zal enkele stukken uitrusting krijgen die gebaseerd zijn op 'The Legend of Zelda', waaronder het iconische 'Master Sword'. De Switch 2-versie heeft kortere laadtijden, muisbesturing en betere visuals en performance ten opzichte van de Switch 1.

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition is vanaf nu ook te kopen op de Switch 2, deze versie van de game kost €59,99.

Bron: Bethesda Game Studios
Simon Verbeke
Simon Verbeke Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,7/5 13 reviews 205 artikelen geplaatst

Messcherp en altijd to the point. Simon charmeert met zijn heerlijke Vlaamse accent, maar overtuigt vooral met een luchtige en toegankelijke stijl. Dankzij zijn talent om complexe materie te doorgronden, weet hij heldere en duidelijke teksten te schrijven waardoor je precies weet waar je aan toe bent. Stoffige feiten worden moeiteloos omgevormd tot boeiende verhalen. Met een uitgesproken affiniteit voor indiegames en Japanse media ben je met Simon verzekerd van een eigenzinnig en onderscheidend stuk.

Packshot The Elder Scrolls V: Skyrim

Reviewscore

5/5

Ontwikkelaar

Bethesda Game Studios

Uitgever

Bethesda Softworks

Release

11 november 2011

Gameliner Awards

Beste game van 2011

Platforms

PC
X360
PS3
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord