Thief komt ook naar PS3 en Xbox 360
Eidos Montreal komt met goed nieuws voor mensen die op korte termijn geen next-gen console zullen aanschaffen. Thief zal namelijk niet alleen uitkomen voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One, maar ook voor de PlayStation 3 en Xbox 360.
Dit werd door community manager Adam Badkeen en senior producer Stephane Roy onthuld in een nieuwe Eidos Montreal Community video. Ook werd bekendgemaakt dat de game in 2014 gelijktijdig uitkomt voor alle platformen.
Net als in de voorgaande Thief-games kruip je in de rol van Garrett. In de game zal je alles jatten wat los en vastzit en moet je het daarnaast ook nog opnemen tegen de politieke leider Baron.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties