Update voor PES 2010
Konami heeft de laatste tijd veel klachten binnen gekregen van mensen die niet tevreden met het feit dat de nieuwste transfers nog niet verwerkt waren in Pro Evolution Soccer 2010. Ook ik heb hierover in mijn review over de game nog lopen klagen. Bij de release van de WII-versie heeft de Japanse fabrikant al laten weten dat voor deze versie de transfers alsnog verwerkt zullen worden. Konami heeft nu ook laten weten dat er ook een update komt voor PES 2010 op de andere platformen.
De update zal er ten eerste dus voor zorgen dat alle teams weer up-to-date zijn. Daarnaast zullen er vier teams aan de Champions League-mode toegevoegd worden, namelijk Atletico Madrid, Olympiacos, Lyon en Fiorentina. Tot slot zal het Japanse team een nieuw thuistenue krijgen. Konami heeft al bekendgemaakt dat er geen opgeslagen data verloren zal gaan.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties