Vernieuwde Xbox-interface is uitgelekt
Afgelopen E3 heeft Microsoft de nieuwe interface gepresenteerd aan pers en publiek. Deze Xbox Experience-interface bevat een nieuw uiterlijk en een reeks nieuwe functies, die gamers deze herfst kunnen downloaden.
Een hacker, xHavok87, is er inmiddels al in geslaagd de nieuwe software te downloaden en installeren. xHavok87 heeft de software op een DVD gebrand en aan de gang gekregen op zijn gekraakte Xbox 360.
Op de blog beschrijft xHavok87 al zijn bevindingen, maar Microsoft lijkt niet gecharmeerd te zijn van de actie en heeft inmiddels de video's op YouTube verwijderd.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties