Video: Aliens: Colonial Marines heeft aliens en mariniers
De nieuwe trailer van Aliens: Colonial Marines laat zien waar het om gaat in het leven. Aliens, mariniers en gevechten tussen die twee.
Hoewel de mariniers met hun wapens de technologische overhand hebben, lijken de aliens toch in het voordeel. Duistere gangen, verborgen hoekjes en zelfs de wanden zijn niet meer veilig als je als ruimte-soldaat rondloopt in het spel. De game lijkt veel over te nemen van de films, met veel schrik-effecten en gore aliens, dus horror fans zouden blij moeten kunnen zijn.
Aliens: Colonial Marines komt in de lente van 2012 uit voor de Xbox 360, PlayStation 3, pc en Nintendo DS.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.