Video: Messi wordt het nieuwe 'uithangbord' van EA SPORTS
Electronic Arts heeft vandaag bekendgemaakt dat Lionel Messi een meerjarig contract heeft getekend bij EA SPORTS. Door vele wordt hij gezien als de beste voetballer van dit moment. Volgens EA SPORTS hebben hun ook de beste voetbalgame, dus leek ze dit een mooie deal.
Hiermee wordt hij hét gezicht van de EA SPORTS FIFA-serie. Voorheen stond de voetballer onder contract bij de grootste concurrent van FIFA, namelijk Pro Evolution Soccer.
Messi wordt in maart 2012 gepresenteerd op de cover van FIFA Street 4. In de trailer hieronder kun je alvast een glimp opvangen van het Argentijnse 'wonderkind'.
FIFA Street 4 is vanaf 8 maart verkrijgbaar voor de Xbox 360 en de PlayStation 3.
-
Game review0Lily's World XD review - Tieners op het Dark Web
Wat is er met Lily gebeurd al die jaren geleden? In haar laptop zitten veel geheimen verborgen: aan jou om ze te vinden in deze unieke horrorgame.
0 reacties -
DownloadnieuwsSpeel de demo van Castlevania: Belmont's Curse vanaf 1 oktober 2026
Interesse in Castlevania: Belmont's Curse? Dan heeft Konami goed nieuws voor je, want er wordt een demo vrijgegeven van de aankomende actie-platformer.
4 reacties -
IndustrieWaarom Japanse gamestudio’s minder ontslaan dan westerse
Japanse ontwikkelaars en uitgevers lijken veel minder mensen te ontslaan dan hun westerse tegenhangers. Cijfers bevestigen dat, maar waar komt dit door?
4 reacties -
LeakLeak: Grand Theft Auto-broncode gelekt, geschrapte dlc gespot
Uit 192 GB aan gelekte GTA-broncode komen geschrapte missies, een Liberty City-DLC, Trevor-content en een vroege schets van de GTA 6-map naar voren.
6 reacties
Messi blijft een baas
Leuk, kun je nu ook bij FIFA streets met Messi spelen
Natuurlijk, Messi weer. Het is ook iets om trots op te zijn in de game-industrie.