Video: Releasedatum onthuld The Last of Us
Tijdens de Spike TV Video Game Awards dat elk jaar in Amerika wordt gehouden heeft ontwikkelaar Naughty Dog de releasedatum van The Last of Us bevestigd. De game moet in mei van 2013 uitkomen exclusief voor de PlayStation 3.
Daarnaast is er ook een nieuwe trailer van de game vrijgegeven, welke je hier kunt bekijken.
Hieronder kun je de teaser van de trailer bekijken:
The Last of Us komt om precies te zijn op 7 mei 2013 uit voor de PlayStation 3. Dit werd aan het einde van bovenstaande trailer getoond.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties