Video: Resident Evil Revelations Collection bevat retroklassiekers
De Nintendo switch versie van Resident Evil Revelations Collection bevat remakes van retroklassiekers als Ghouls and Ghosts. Deze retro verrassingen zijn aangepast doordat de hoofdrolspelers van de originele games vervangen zijn door die van Resident Evil. De games zelf hebben een setting dat past bij de Resident Evil games.
Zo zal Barry Burton in de remake van Ghouls and Ghosts zitten die verwerkt is in Resident Evil: Revelations 2. Voor het eerste deel is een soort shoot-em up gemaakt waar Jill Valentine de hoofdrol speelt, genaamd Ghost Ship.
Dit soort kleine easter eggs zijn briljant gevonden en tonen toch net dat beetje extra moeite die ontwikkelaars in games stoppen.
Resident Evil Revelations Collection is beschikbaar vanaf 28 november voor Nintendo Switch.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties