Video: Tune je auto in Test Drive Unlimited 2
Vorige week zagen we beelden van het customizen van je character in Test Drive Unlimited 2. Allemaal hartstikke leuk natuurlijk, maar het gaat natuurlijk om de auto's.
In de nieuwe trailer zien we dan ook het customizen van je auto. Het is niet alleen mogelijk om de buitenkant van je auto aan te passen, maar ook de binnenkant. Bekijk de trailer hieronder.
Test Drive Unlimited 2 verschijnt 11 februari voor de Xbox 360, PlayStation 3 en de pc.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Ik schrok al even toen ik de titel van het nieuwsbericht zag. Was bang dat je de motor etc. ook kon tunen. En als er wel iets is waar ik een schijthekel aan heb is het je auto tunen. Ik koop een racegame omdat ik wil racen, niet omdat ik wil fucken met instellingen. Als je dan vervolgens wordt verplicht om dit wel te doen, omdat je anders online niet mee kan komen, is de lol er voor mij snel af. Iedereen gewoon gelijke auto's met gelijke kansen. Het is niet voor niets dat bijvoorbeeld Project Gotham Racing zo'n onwijs populaire serie was. No nonsense racen, dat is wat ik wil en dat is wat TDU2 mij gaat brengen. :)
Dat veranderen van de kleur van je interieur zat overigens ook al in de eerste TDU...
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.