Video: Winter Wonderland keert terug naar Overwatch
De oudgedienden van Overwatch hebben vorig jaar ongetwijfeld een aantal potjes gespeeld tijdens het Winter Wonderland-event. Niet getreurd als je dit event net gemist hebt, want dit jaar keert deze gewoon weer lekker terug.
Dit werd duidelijk gemaakt in een nieuwe Developer Update van Blizzard, die je hieronder kunt bekijken. Het Winter Wonderland-event is zoals gewoonlijk helemaal gratis voor bezitters van de game en biedt naast een aantal toffe skins ook bekende content van vorig jaar en een nieuwe modus.
Zo krijgen de maps King's Row en Hanamura, net als vorig jaar, een complete make-over gericht op de feestdagen. Ook de Arena map Black Forest krijgt eenzelfde make-over. De modus mei's Snowball Offensive keert weer terug en wordt aangevuld met mei's Yeti Hunt. De laatste modus plaatst vijf spelers in de vorm van mei tegenover een speler die de rol van Winston aanneemt.
Het lijkt er in ieder geval op dat we weer genoeg gekke dingen kunnen doen wanneer Winter Wonderland arriveert in Overwatch. Dat duurt niet zolang meer, vanaf 12 december is het event speelbaar.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.