Virtua Tennis 4 komt naar meerdere platforms
SEGA heeft aangekondigd dat Virtua Tennis 4 ook zal worden uitgebracht voor de Wii en de Xbox 360. Zoals eerder al is aangekondigd, is de game ook verkrijgbaar voor de PlayStation 3 en zal hij speelbaar zijn in 3D met de PlayStation Move.
Naast Move, Kinect en MotionPlus zullen de fans ook met de normale controller van alle nieuwe functies kunnen genieten. De game krijgt een verbeterde World Tour-carrièremodus met een hogere replay waarde en een stimulerende online mode.
Gary Knight de Senior Vice President of Markerting van SEGA verteld:
Virtua Tennis 4 is een enorme vooruitgang voor deze geliefde SEGA-serie. Dankzij de nieuwe technologie hebben we innovatieve speelstijlen kunnen ontwikkelen, waardoor Virtua Tennis realistischer is dan welk spel in het tennisgenre dan ook
Virtua Tennis 4 zal zal in de lente van 2011 verkrijgbaar zijn voor de PlayStation 3, de Xbox 360 en de Wii.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties