Virtual Console update
Het is vrijdag, dus dat betekent dat de catalogus van het Virtual Console kanaal op de Nintendo Wii wordt uitgebreid. Vandaag worden we verrast met vier nieuwe titels die allemaal iets gemeen met elkaar hebben. Het zijn namelijk deel twee uit die series.
Ecco Jr. (800 punten)
Verschenen op de SEGA Megadrive
Te spelen met WiiMote, classic controller, Gamecube controller
Pitstop 2 (500 punten)
Verschenen op de Commodore 64
Te spelen met WiiMote, classic controller, Gamecube controller
Samurai Shodown 2 (900 punten)
Verschenen op de NeoGeo
Te spelen met WiiMote, classic controller, Gamecube controller
Splatterhouse 2 (800 punten)
Verschenen op de SEGA Megadrive
Te spelen met WiiMote, classic controller, Gamecube controller
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties