Xperia Play specificaties uit de doeken gedaan
Het zinsdeel 'uit de doeken gedaan' is misschien niet helemaal goed gekozen, want eigenlijk zijn een aantal specificaties en benchmarks van de nieuwe telefoon van Sony Ericsson (de PSPhone of Xperia Play) gewoon weer gelekt.
De website GSM Arena bespreekt in een review een aantal aspecten van de nieuwe telefoon. De harde schijf is volgens de website 315MB groot, maar dit kan door middel van geheugenkaartjes worden uitgebreid.
Verder is de Xperia Play gebaseerd op het Qualcomm MSM8255 platform, net zoals de Xperia Arc. Door de Adreno 205 GPU kan de telefoon betere graphics laten zien. Qua processor is de Play ongeveer gelijk aan de Desire HD van HTC.
Als laatste snufje heeft de telefoon een PlayStation Pocket applicatie, waardoor je exclusieve games kunt downloaden. Aangezien deze service nog niet online is, kan er nog niets gezegd worden over de verdere werking van deze app. De volledige review lees je hier.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties