PSN-identiteitsbescherming nog niet in Nederland
Na de diefstal van persoonlijke-gegevens van tientallen miljoenen PlayStation Network-gebruikers is Sony gestart met een identiteitsverzekering, voor Nederland is dit nog steeds in ontwikkeling. Dit wordt op de Nederlandse PlayStation-website gemeld.
In de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Italië, Spanje en Duitsland staat er al een programma klaar. In de Europese landen gaat Sony een samenwerking aan met het bedrijf Affinion International Limited. 12 maanden langs zal sony de kosten voor dit programma bètalen dat monitoring, bewaking, rapportage en verzekering omvat. Slachtoffers van identiteitsfraude onder de PSN-gebruikers kunnen met Affinion contact opnemen.
Dit programma is er nog niet in Nederland. Sony zegt wel bezig te zijn met onderzoek naar de verschillende mogelijkheden. Volgens Sony hangt de voortgang van dit onderzoek af van de identificatie-inspanningen en de financiële situatie van plaatselijke leveranciers. Zodra het programma voor Nederland is voltooid krijgen we meer informatie beloofd Sony.
-
TrailerObstacle Overdrive is Micro Machines, maar dan super traag
Obstacle Overdrive laat je met bestuurbare auto's over blokken, boeken en knutselwerken klauteren. De game verschijnt in oktober en heeft nu een demo!
0 reacties -
TrailerGa de strijd aan tegen het nucleaire gif in Toxic Frontier
Uitgever Meteorbyte Studios heeft met Toxic Frontier een nieuwe card-based roguelike city-builder aankondigd tijdens de PC Gaming Show.
0 reacties -
TrailerUndefeated: Genesis-demo nu te spelen op Steam
Undefeated: Genesis geeft spelers alvast een voorproefje van vliegen, vechten en groeien als superheld. De demo is nu beschikbaar voor pc.
0 reacties -
TrailerChaos gegarandeerd in de actiegame Marked For Mayhem
Tijdens de PC Gaming Show is de nieuwe competitieve actiegame Marked For Mayhem aangekondigd. De game verschijnt volgend jaar.
0 reacties
ach ja, ik zie wel wanneer ze het hier rond hebben