Hacken in de nieuwe IP van Ubisoft: Watch Dogs
Zojuist heeft Ubisoft ook een hele nieuwe IP bekendgemaakt (en laten zien!).
De nieuwe game heet Watch Dogs en draait om het grote netwerk van data dat we opgeslagen hebben op het internet. Al onze bankgegevens, adressen en contacten staan tegenwoordig op het internet. Als er een hacker is die in staat is om tot al deze gegevens toegang te krijgen, dan zullen we een groot probleem hebben.
Jij speelt zo'n hacker en loopt over straat met je smartphone waarmee je bijvoorbeeld gesprekken van andere mensen kunt afluisteren en het netwerk kunt neer halen. Daarnaast ben je een echte killer met je guns op zak waarmee je iedereen een kopje kleiner kunt maken. Vergelijkbaar met Grand Theft Auto dus, alleen heb je nu ook de mogelijkheid erbij om alles te hacken.
Bekijk hoe dit alles in zijn werk gaat in de video hieronder, direct van de E3-conferentie van Ubisoft.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties