Review: Assassin's Creed III - The Hidden Secrets Pack Xbox 360
Zodra je Assassin's Creed III hebt uitgespeeld, is het lastig om het weer op te brengen die game weer eens een keer in je console te doen. Je hebt behoefte aan een nieuw verhaal en nieuwe missies.
The Hidden Secrets Pack
Het Hidden Secrets Pack voegt een uur gameplay toe en staat, net zoals de komende DLC's, los van het verhaal op de disc. Het brengt je naar een Mayatempel waar een verborgen zwaard verroest is van het wachten om gevonden te worden en naar de woeste golven op zee. Een beetje jammer van deze laatste is dat we weer dezelfde soort missies op zee terug zien zoals we ze al kenden: vijandelijke sloepen tot zinken brengen.
Wanneer je de missies succesvol uitspeelt, krijg je nieuwe in-game wapens en nieuwe kostuums. Ook voor de multiplayer-fans van Assassin's Creed III is er wat bij, twee nieuwe outfits om je tegenstanders jaloers te maken.
The Tyrrany of King Washington
Op 19 februari zal het eerste deel uitkomen van The Tyranny of King Washington. Dit is een nieuw verhaal in Assassin's Creed III waarin je de andere kant van de geschiedenis mee zal maken. Na dit deel zullen nog twee DLC's van The Tyrrany volgen.
Het eindoordeel van Koen van den Akker
Degenen die op zoek zijn naar uren nieuwe gameplay zullen teleurgesteld zijn met deze aankoop. Als je echter weer eens een uurtje wilt genieten van Connor die ondertussen misschien weer verdwenen was in je kast, dan is deze DLC, die ons warm maakt voor wat er komen gaat, wellicht wel iets voor jou.
- 3/5
- Voldoende
Pluspunten
- Reden om ACIII weer te spelen
- Warmloper voor The Tyranny
Minpunten
- Beetje kort
- Zeemissies kennen we al
Reviewscore
3/5
Platforms
-
NieuwsBeast of Reincarnation patch pakt flink aantal problemen aan
Beast of Reincarnation krijgt met patch v1.0.7 een flinke update die camera-, performance- en parryproblemen aanpakt. Meer patches zijn in de maak.
6 reacties -
NieuwsWiet roken in Halloween mogelijk, game geband in Australië
In de aanstaande Halloween: The Game kunnen spelers een jointje roken, maar hierdoor is de game wel geband in Australië en Nieuw-Zeeland.
15 reacties -
NieuwsMeer dan één miljoen wandelaars in Big Walk na een week
Ben jij al gaan wandelen in Big Walk? Wel, meer dan 1 miljoen spelers deden het al! De ontwikkelaar viert deze bijzondere mijlpaal met een dankwoord.
3 reacties -
TrailerOok Cloud krijgt zijn eigen Final Fantasy Resonance-trailer
Verschillende bekende Final Fantasy-figuren komen langs in Final Fantasy Resonance. Ook Cloud Strife is van de partij: bekijk hier zijn trailer!
0 reacties