Hands-off met Fable
Fable is stiekem wel een game waar door veel mensen naar wordt uitgekeken, maar is dat wel terecht? Bram mocht dit tijdens gamescom aan den lijve ondervinden tijdens een presentatie van de nieuwe game van Playground Games.
Met fabeltjes hoef je bij onze Bram niet aan te komen, maar met Fable toch zeker wel. Gelukkig mocht hij deze nieuwe game van Playground Games aan de figuurlijke tand voelen op gamescom. Of nou ja, hij mocht vooral toekijken. Dat maakte hem echter niet minder enthousiast over deze actie RPG. Vooral die heerlijk Engelse sfeer en de imposant levendige wereld spraken hem aan, maar hij is niet over elk aspect zo lovend. Hij vertelt je er alles over in deze video.
Presentator: Bram Noteboom, cameraman: Patrick Meurs, editor: Patrick Meurs.
Fable staat gepland voor een release op 23 februari op pc, PlayStation 5 en Xbox Series X|S.
Platforms
-
NieuwsFable's main story bevat twintig uur aan content
Fable is momenteel helemaal hot en happening. Ben je benieuwd hoe lang een playthrough duurt? De eerste details liggen inmiddels op straat.
55 reacties -
TrailerZo ziet de combat in Fable eruit
En dat is nummer twee. Er is deze week nu weer een nieuwe trailer gedeeld van Fable en dit keer wordt de combat onder de loep genomen.
22 reacties -
TrailerFable-trailer neemt ons mee op een quest door Bowerstone
Fable heeft tijdens de gamescom een nieuwe trailer ontvangen. Werp een blik op een van de vele quests en proef alvast de sfeer van de stad Bowerstone.
8 reacties -
PreviewPreview: Hands-off met Fable - De magie van ambitie
XBOX was goed vertegenwoordigd tijdens gamescom 2026. Lees hier onze eerste indruk over de live gameplay-demo van Fable!
29 reacties
Leuk stukje, Bram! Wat was het platform waarop je de gameplay hebt gezien?