Industrie
Nintendo klaagt Amerikaanse overheid aan
Wahoo, Nintendo heeft meerdere afdelingen van de Amerikaanse overheid aangeklaagd. Dit in verband met de illegaal verklaarde importheffingen van 2025.
Nadat de fans eerder al slecht nieuws te horen kregen dat Starcraft II pas in de eerste helft van 2010 zal uitkomen, kregen ze een paar maand geleden ook te horen dat 'Starcraft 2' geen LAN support zal hebben. Reden genoeg voor de diehards om een online petitie te beginnen tegen Blizzard. Deze petitie heeft nu al meer dan 100.000 handtekeningen.
Net zoals Diablo 3 zal Starcraft 2 geen LAN-ondersteuning bieden. Blizzard haalt de volgende redenen aan: piraterij en hun nieuwe site Battle.net. Bob Calayco, public relations bij Blizzard, had er het volgende over te zeggen;
De petitie kan hier getekend worden.
Industrie
Wahoo, Nintendo heeft meerdere afdelingen van de Amerikaanse overheid aangeklaagd. Dit in verband met de illegaal verklaarde importheffingen van 2025.
Nieuws
In een besloten event doet Remedy een boekje open over Control Resonant. Zo leren we meer over de speelbare personages, de gameplay en de open wereld!
Trailer
Klaar voor een nieuw avontuur in de wereld van Toem? Toem 2 komt met een nieuw verhaal en features en verschijnt deze zomer voor PS5, Nintendo Switch en...
Nieuws
De Doom Slayer baant zich een weg naar Diablo IV in een duistere crossover. Verdien cosmetische items, wapenskins en emblemen in deze match made in hell.