335.000 bezoekers uit 88 verschillende landen kwamen op gamescom 2014 af
De gamescom 2014 is inmiddels voorbij. De Kölnmesse was ook dit jaar weer tjokvol gevuld met bezoekers en dat zullen we niet snel vergeten. De organisatie achter de gamescom laat weten dat er ruim 335.000 bezoekers op de gamescom aanwezig waren (dat ruim 5000 bezoekers minder is dan vorig jaar) uit 88 verschillende landen.
Toch spreekt de organisatie wederom over een enorm succes. Naast de bezoekersaantallen is ook de datum voor de komende editie volgend jaar vrijgegeven. De gamescom 2015 zal plaatsvinden van 5 tot en met 9 augustus, wederom in Keulen.
Kun je nog geen genoeg krijgen van de gamescom? Check dan al onze video's vanaf de gamescom 2014.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties -
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
2 reacties -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
3 reacties