Assassin's Creed Birth of a New World - The American Saga komt niet naar Wii U
Ubisoft heeft naast Assassin's Creed Rogue en Assassin's Creed Unity ook Assassin's Creed Birth of a New World - The American Saga aangekondigd. Deze moet in oktober verschijnen voor de PlayStation 3, Xbox 360 en de pc. Er zal geen Wii U-versie komen voor deze game.
Waarom er geen Wii U komt heeft Ubisoft nog niet laten weten, maar waarschijnlijk heeft dat met de matige verkoopcijfers van de console te maken. Assassin's Creed Birth of a New World - The American Saga moet op 2 oktober verschijnen.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties