Avatar: Seven Havens introduceert nieuwe Avatar en artstyle
San Diego Comic-Con is op volle toeren en dus komen er ook volop serie- en filmtrailers voorbij. Paramount heeft ook een potje op het vuur staan, want Avatar: Seven Havens verschijnt op 9 oktober 2026 en introduceert een nieuwe Avatar.
Of er ooit nog een Avatar-serie verschijnt die het niveau van Avatar: The Last Airbender weet te evenaren, valt nog te bezien, maar Paramount doet wederom een poging. Avatar: Seven Havens luidt namelijk een compleet nieuwe serie in met een groep nieuwe hoofdrolspelers. Daarnaast kent de serie ook een compleet andere artstyle.
Na een Avatar-live-actionserie op Netflix en de aankomende Avatar Aang: The Last Airbender-film komt er nu dus ook een nieuwe animatieserie. In Seven Havens maken we kennis met een Earthbender die ontdekt dat zij de Avatar na Korra is. Niet bepaald goed nieuws, want de mensheid ziet de komst van deze nieuwe Avatar als de voorbode van onheil. Samen met haar tweelingzus dient de nieuwe Avatar het op te nemen tegen alles en iedereen om zo de Seven Havens te redden.
Alle 26 afleveringen van Avatar: Seven Havens verschijnen op 9 oktober 2026 op Paramount+. Benieuwd naar Avatar Legends: The Fighting Game? Maak je dan geen zorgen! De game wordt gespeeld en de review komt spoedig online!
Als het gaat om passief sporten is Rudy een kei gezien hij regelmatig menig vechtersbaas tegen de vloer nokt en tanden laat rapen. Toch is hij niet vies van andere genres. Onder het motto “je moet toch alles in je leven geprobeerd hebben” experimenteert onze Amsterdammer zo nu en dan eens wat. Niet altijd even succesvol, geduld is namelijk niet echt zijn sterkste punt, net als een gracieuze winnaar zijn gedurende menig fighter…
-
TrailerSpy-game Barkour plaatst je in de vacht van een hond
In Barkour speel je als de geheimagent T.H.U.N.D.E.R., een hond die met parkour en gadgets de wereld rondreist. Blaffen is nu mogelijk in de Barkour-demo.
0 reacties -
TrailerBouw een parkeerparadijs in Car Park Capital
Maak gebruik én misbruik van het kapitalisme in Car Park Capital! In deze strategiegame bouw je een waar paradijs voor de mensen die moeten parkeren.
0 reacties -
TrailerHellraiser: Revival pre-order trailer toont Nintendo Switch 2-launch
De bloederige, gewelddadige horrorgame Clive Barker's Hellraiser: Revival is binnenkort beschikbaar en we mogen een nieuw platform noteren.
1 reactie -
Game review2Hell Let Loose: Vietnam review - Geduld is je sterkste wapen
Hell Let Loose: Vietnam is een realistische, immersieve shooter met een sterke basis, maar wordt tegengehouden door een gebrek aan content.
2 reacties
Waarom andere stijl?
Kan je zoveel meer mee doen. Jammer.
Ik ben eigenlijk na de eerste Avatar film al afgehaakt, wat mij betreft een zeer overgewaardeerde film. Mooie cgi maar flinterdun verhaal.
Wat een achteruitgang qua animatiestijl zeg, zeker ten opzichte van Korra!
Daarnaast herken ik de wereld ook niet terug. Combineer dat met het gebrek aan bekende personages (logisch ivm de timeskip) en ik zie eigenlijk nergens in terug dat dit Avatar is. Als ik deze trailer blind in was gegaan, had ik gedacht dat het een willekeurige nieuwe anime was.
Kortom, ik ben nogal teleurgesteld
Ik vind de grafische stijl niet mooi en ook niet passen bij de serie. Het oogt wat simplistisch en kinderlijk.
Ben benieuwd. Jammer dat het geen Studio Mir is