Battlefield 3 krijgt misschien Move- en 3D-ondersteuning

In de herfst van dit jaar zal Battlefield 3 verschijnen voor de PlayStation 3, Xbox 360 en de pc. In deze first-person shooter zullen we onder andere in Parijs, Teheran en New York strijden.

In de laatste editie van het Official PlayStation Magazine was een interview met Karl Magnus Troedsson, de baas van DICE, te lezen. Op de vraag of de game PlayStation Move- en 3D-ondersteuning gaat krijgen, antwoordde Troedssson als volgt:

We are thinking about it, yes, definitely.

In ditzelfde magazine vertelde Gustav Tilleby, art director van DICE, ook nog het volgende:

Of course we look at what the others are doing. At the same time, we're looking at what we can improve. I think the technology we have is a step beyond what the others have.

Het zou dus zomaar kunnen dat we Battlefield 3 met de Move in 3D kunnen gaan spelen.

Reacties
Avatar Jakka
Jakka
lvl10 Deel van het meubilair
20 maart 2011 om 19:44

Volgens mij ga je in de multiplayermatches - waar de game grotendeels om draait - een stuk minder presteren met een move controller of een 3D beeldscherm.

0
Avatar Kloothommel
Kloothommel
lvl17 Final Form
20 maart 2011 om 16:52

3D past best, maar Move? Nee.

0
Avatar Tristan
Tristan
lvl15 Community Veteraan
20 maart 2011 om 15:46

Nou de optie om beide te gebruiken zou van mij best mogen :). Zolang je maar ervoor kunt kiezen of je er gebruik van wilt maken of niet.

0
Avatar Jakka
Jakka
lvl10 Deel van het meubilair
20 maart 2011 om 14:58

De move en 3D passen volgens mij écht niet in Battlefield.. zou het gewoonweg jammer vinden als ze dat soort casualmeuk in één van de laatste échte hardcore shooters zouden doen.. :'(

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord