Bayonetta spin-off met Jeanne in de maak
Platinum Games is mogelijk bezig met een Bayonetta spin-off waar Jeanne de hoofdrol vertolkt. Dit heeft voormalig stemactrice van Bayonetta Hellena Taylor onthuld op Twitter.
Alle pijlen van Platonum Games zijn op dit moment gericht op de release van Bayonetta 3, maar de studio is natuurlijk achter de schermen ook wel bezig met nieuwe projecten. Eén van die projecten lijkt dus een Bayoneta spin-off te zijn met Jeanne in de hoofdrol. Hellena Taylor is uit de school geklapt, omdat zij een te lage vergoeding zou krijgen voor haar acteerkunsten in Bayonetta 3. Hierop heeft Taylor besloten om mensen op te roepen Bayonetta 3 te boycotten. In een viertal video's legt ze haar verhaal uit en vraagt ze mensen om Bayonetta niet te kopen. Aan het einde van de derde video verklapt ze tussen neus en lippen door dat er ook gewerkt wordt aan een spin-off met Jeanne in de hoofdrol en verzoekt mensen ook die game niet te kopen.
Bayonetta 3 verschijnt op 28 oktober voor de Nintendo Switch.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
2 reacties