Bloodborne tikt de 1 miljoen aan
Sony heeft zojuist laten weten dat Bloodborne een commercieel succes is. Het Japanse bedrijf laat met trots weten dat het spel op 5 april al 1 miljoen exemplaren is verkocht.
Dark Souls II, wat een multiplatform is, behaalde 1,2 miljoen exemplaren wereldwijd. Bloodborne doet het dus veel beter.
De producer van Bloodborne, Hidetaka Miyazaki, die ook verantwoordelijk was voor Demon's Souls en Dark Souls, was toe aan iets nieuws. Hij vond in Sony een investeerder voor zijn nieuwe project. Zijn afwisseling heeft inmiddels zijn vruchten afgeworpen.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties