Bloodborne tikt de 1 miljoen aan
Sony heeft zojuist laten weten dat Bloodborne een commercieel succes is. Het Japanse bedrijf laat met trots weten dat het spel op 5 april al 1 miljoen exemplaren is verkocht.
Dark Souls II, wat een multiplatform is, behaalde 1,2 miljoen exemplaren wereldwijd. Bloodborne doet het dus veel beter.
De producer van Bloodborne, Hidetaka Miyazaki, die ook verantwoordelijk was voor Demon's Souls en Dark Souls, was toe aan iets nieuws. Hij vond in Sony een investeerder voor zijn nieuwe project. Zijn afwisseling heeft inmiddels zijn vruchten afgeworpen.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties