Content voor een prikkie!
Paarden, revolvers en dieven. Daar gaat het om in Red Dead Redemption. We hebben al veel downloadable content kunnen kopen, maar toch vind Rockstar het niet genoeg!
Als je de game had gepre-orderd, kreeg je extra content. Je kon je Dead Eye twee keer zo snel vullen en kreeg je een manier om extra "fame" te scoren. Ook was het beste paard van de game onderdeel van de content. Dit hebben de mensen gemist die hem niet hadden gepre-orderd. Nu kun je deze content ook krijgen, door het te kopen.
De content zal komende week te downloaden zijn op de Xbox 360 en PlayStation 3.
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
1 reactie -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties