De laatste keer een avontuur met Ezio op 15 november
Ubisoft heeft vanmorgen laten weten dat het nieuwste deel in de Assassin's Creed serie, Revelations, op 15 november dit jaar zal verschijnen voor de Xbox 360, PlayStation 3 en pc.
De laatste keer dat je met Ezio op avontuur kunt is dus één week na de release van Modern Warfare 3. Een gewaagde datum dus voor Ubisoft, maar met een gevestigde serie als Assassin's Creed moet dat niet veel problemen opleveren.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties