Destiny ontwikkelaar steunt Nepal met t-shirt
Bungie heeft een speciale t-shirt gemaakt van Destiny voor de aarbevingslachtoffers in Nepal. Het t-shirt kost je 25 dollar (36 euro inclusief verzendkosten) en is te koop in de Bungie Store. Alle opbrengsten worden rechtstreeks gedoneerd aan het noodfonds voor Nepal. Als dank voor je donatie krijg je ook nog een exclusief shader en embleem voor in het spel.
Op het t-shirt staan drie klassen uit Destiny (Hunter, Warlock en Titan) voor de Himalaya-gebergte met voor hen de Nepalese vlag, vergezeld door een mysterieuze Traveller orb op de achtergrond.
Bungie laat weten dat het t-shirt al meer dan 1000 keer is verkocht sinds afgelopen vrijdag.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties