Dragon's Dogma 2 meer dan drie miljoen keer verkocht

De vurige RPG van Capcom - die we natuurlijk kennen als Dragon's Dogma 2 - legt de ontwikkelaar geen windeieren. De game is meer dan drie miljoen keer verkocht.

Dit laat de Japanse ontwikkelaar weten via diens sociale media kanalen. Ze bedanken de spelers voor de aanhoudende steun. Hoewel Dragon's Dogma 2 op veel lof kan rekenen van de fans - die vooral de vrijheid en de eigenaardigheden van de RPG vieren - zijn er ook nog wat mensen die kritiek uiten. Voornamelijk de performance op de pc is volgens vele gamers nog niet wat het hoort te zijn. Het is even afwachten of Capcom nog grote updates gaat doorvoeren op dit gebied.

Check hier onze Dragon's Dogma 2 review.

Dragon's Dogma 2 is nu beschikbaar voor de pc, Xbox Series X|S en PlayStation 5.

Bron: Capcom
Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 166 reviews 4789 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Packshot Dragon's Dogma 2

Reviewscore

4,5/5

Ontwikkelaar

Capcom

Uitgever

Capcom

Release

22 maart 2024

Platforms

PC
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord