EA Sports dribbelt zich terug naar NCAA College Basketball

EA Sports is van plan om zich weer in het basketbal genre te mengen met een NCAA Collega Basketball game. Er gingen al langer verhalen rond over een eventuele terugkeer naar deze tak van sport, maar het is nu EA Sports zelf die het nieuws definitief bevestigt.

De bevestiging levert EA Sports via een zeer beknopte social media post. In slechts twee zinnen en een foto weet men de toon te zetten. Het "Bring the madness. Let's run it back", met een bijgevoegde afbeelding van een EA Sports branded basketbal en een CBB hashtag laat weinig aan de verbeelding over.

Volgens Matt Brown van Extra Points moeten we rekening houden met een release rondom het 2028-2029 seizoen, waarbij we er ook rekening mee moeten houden dat EA afstapt van de naam NCAA Basketball. In plaats daarvan draagt de game nu de werktitel EA Sports College Basketball.

Loop jij warm voor college basketbal of houd jij het liever bij de NBA 2K series? Laat het ons weten.

Bron: EA Sports
Patrick Meurs
Patrick Meurs Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 119 reviews 779 artikelen geplaatst

Beeldspraak, woordspelingen en, in veel gevallen flauwe, grappen vormen voor Patrick de dagelijkse kost. Deze Brabantse flapuit neemt geen blad voor de mond, waardoor zijn mening altijd heerlijk recht voor z’n raap is. Ben je op zoek naar een creatieve en pakkende tekst, dan hoef je niet verder te kijken. Maar let wel op, want deze woordentovenaar zit niet altijd achter zijn computer om ziltige woorden van digitale inkt te voorzien. Veelal vind je hem namelijk terug in angstaanjagende horrorgames en eigenzinnige actietitels.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord