EA toont uitbreiding Star Wars Galaxy of Heroes
EA toont een nieuwe uitbreiding voor de mobiele game: Star Wars Galaxy of heroes. Binnenkort is admiraal Thrawn bruikbaar in de game. Dit maakt EA bekend in een show ter afsluiting van de EA Play Persconferentie
De Admiraal gaat een bijzonder krachtig personage worden, de lead designer van de game verwoord het als volgt: '... to end up with a guy who was killer in PvP, could do very well in PvE, but ultimately still function as a beast inside raids'. Naast dit offensieve stukje is Admiraal Thrawn ook heel bruikbaar voor je eigen team. Hij wordt het eerste Empire personage dat een zogenaamde 'cleanse' op zichzelf en op je Empire teamgenoten kan gebruiken. Deze 'cleanse' wordt gebruikt om zogenaamde 'de-buffs' weg te halen, met Thrawn in je team krijgen je teamgenoten ook de mogelijkheid deze 'cleanse' zelf te gebruiken. In raids kan deze speciale vaardigheid van Thrawn andere uitwerkingen hebben, het kan bijvoorbeeld de verdediging van je tegenstander omlaag halen.
Admiraal Thrawn is vanaf 15 juni te verkrijgbaar.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties