Flower draait op 1080p met 60FPS op de PlayStation 4
Flower draait op de PlayStation 4 op een resolutie van 1080p en op 60FPS. Dit heeft Tim Moss, director of technology van Sony Santa Monica, laten weten via Twitter.
Vandaag Flower gespeeld op de PlayStation 4. De terugkeer van 60FPS games voor deze generatie maakt me enorm gelukkig. Een behoorlijk magische ervaring. Flower draait op 1080p, 60FPS, met AA en extra detail voor het gras. Het is heel erg mooi.
Flower is gemaakt door ThatGameCompany en verscheen in 2009 voor de PlayStation 3. Naast de PlayStation 4 is de game ook in ontwikkeling voor de PlayStation Vita.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties