Gameplay: Eerste gameplaybeelden Scorn onthuld

Onlangs zijn de eerste gameplaybeelden van Scorn onthuld. In een trailer van bijna een kwartier kunnen we zien wat we van de game kunnen verwachten.

Eerder dit jaar hebben we kunnen zien dat de horrorgame Scorn naar de pc en Xbox komt. Deze horrorgame, geïnspireerd door het werk van H. R. Giger, is erg duister en bevat veel vreemde dingen. Ontwikkelaar EBB Software heeft onlangs een nieuwe trailer uitgebracht waarin we bijna een kwartier aan gameplaybeelden kunnen zien. Zo kunnen we zien dat de speler gebruikmaakt van een levend vlezig wapen en dat ook de wereld om je heen er organisch uitziet.

Scorn verschijnt in 2021 voor de pc en Xbox Series X/S.

Bron: Ebb Games
Claudia Tjia
Claudia Tjia Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,7/5 200 reviews 3356 artikelen geplaatst

Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.

Packshot Scorn

Reviewscore

3,5/5

Ontwikkelaar

Ebb Software

Uitgever

Ebb Software

Release

14 oktober 2022

Platforms

PC
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord