Gerucht: Activision werkt aan een nieuwe GoldenEye-game
Er gaan geruchten rond dat Activision zou werken aan een nieuwe James Bond-game, genaamd GoldenEye Reloaded. Heel vreemd is het nieuws niet, want Activision heeft de James Bond-franchise in handen.
Tijdens de E3 begin deze maand werd het 007-logo gespot in een PlayStation Move-sheet. Website Superannuation ging op onderzoek en vond een viertal websites door Activision geregistreerd:
GoldenEyeReloadedGame.com
GoldenEye007GameReloaded.com
GoldenEyeReloaded007.com
GoldenEye007Reloaded.com
De bovengenoemde websites zijn nog niet toegankelijk. Activision heeft nog geen officiële opvolger van James Bond-serie aangekondigd.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
GeruchtGerucht: XBOX plant significante ontslagronde in juli 2026
Verontrustend nieuws vanuit het journalistieke platform Bloomberg. Volgens Jason Schreier plant XBOX een grote ontslagronde voor juli 2026.
4 reacties -
IndustrieUbisoft sluit meerdere studio's, 380 banen in gevaar
De reorganisaties bij Ubisoft zijn nog niet klaar. De studio's in Winnipeg en Belgrade worden gesloten, terwijl het Barcelona-team op de schop gaat.
6 reacties -
Game review2The 7th Guest Remake review - Een review van het elfde uur
Frietrick keerde nóg een keer (VR-loos) terug naar Huize Stauf voor The 7th Guest Remake. Lees in zijn review van het elfde uur hoe dat bezoek beviel.
2 reacties -
TrailerBradley the Badger schikt Focus Entertainment als uitgever
De meta-avonturengame Bradley the Badger heeft een nieuwe uitgever te pakken. Focus Entertainment en ontwikkelaar Day 4 Nite slaan de handen ineen.
1 reactie