Gerucht: China wil Battlefield 4 gaan verbieden
Als we de Chinese gamewebsite 'PCgames' mogen geloven, dan heeft of gaat de Chinese regering Battlefield 4 officieel verbieden. Dit omdat de game teveel content bevat die het land eventueel zou kunnen bedreigen.
De website geeft aan dat de Chinese regering Electronic Arts ervan beschuldigt een 'culturele invasie' te plegen. De website geeft ook aan dat al het materiaal dat verbonden is met Battlefield 4 ook is verboden in China. Volgens de website gaat China zelfs zo ver, dat geen enkele website in het land het nog over Battlefield 4 mag hebben.
China is van mening dat de populaire shooter het imago van het land besmeurt en dat het een nieuwe vorm van propaganda is.
Hoe denken jullie hierover? Is dit echt een probleem aan het worden of valt het in jullie optiek mee?
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties