Gerucht: China wil Battlefield 4 gaan verbieden
Als we de Chinese gamewebsite 'PCgames' mogen geloven, dan heeft of gaat de Chinese regering Battlefield 4 officieel verbieden. Dit omdat de game teveel content bevat die het land eventueel zou kunnen bedreigen.
De website geeft aan dat de Chinese regering Electronic Arts ervan beschuldigt een 'culturele invasie' te plegen. De website geeft ook aan dat al het materiaal dat verbonden is met Battlefield 4 ook is verboden in China. Volgens de website gaat China zelfs zo ver, dat geen enkele website in het land het nog over Battlefield 4 mag hebben.
China is van mening dat de populaire shooter het imago van het land besmeurt en dat het een nieuwe vorm van propaganda is.
Hoe denken jullie hierover? Is dit echt een probleem aan het worden of valt het in jullie optiek mee?
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties