Gerucht: Hackers claimen Wii U gekraakt te hebben

De hackersgroep WiiKey claimt de Wii U gekraakt te hebben. Door de hack, die de naam WiikeU heeft, is het mogelijk om spellen voor de Wii U vanaf een USB-stick te spelen. Volgens de groep werkt deze kraak voor alle versies van Wii U. Of het daadwerkelijk om een echte kraak gaat is nog maar de vraag, behalve vier regels computercode is er nog geen enkel bewijs getoond.

Als het nieuws waar blijkt te zijn, dan is dat slecht nieuws voor Nintendo. Het gamebedrijf had met Nintendo DS en Nintendo Wii ook veel last van piraterij.

De hackers zouden de encryptie en authenticiteitscontrole voor de disks omzeild hebben. In theorie zou Nintendo een dergelijke hack met een systeemupdate ongedaan kunnen maken. Maar het zou wel betekenen dat het schaakspel tussen de hackersgroepen en Nintendo is begonnen.

Reacties
Avatar nickvanemden
nickvanemden
lvl6 Combo Juggler
3 mei 2013 om 16:52

Zonder hackers heb ik geen games:P

0
Avatar SnorBlaar
SnorBlaar
lvl6 Combo Juggler
2 mei 2013 om 14:03

die zullen nooit vergaan.
en dat is mooi voor 2de wereld landen want de mensen daar zouden nooit op release een nieuwe game kunnen kopen.

0
Avatar Liebling
Liebling
lvl14 High Score Chaser
1 mei 2013 om 22:22

zijn ze weer bezig, hackers(chaggo)

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord