Gerucht: PlayStation 4 gebruikt Gaikai om games te streamen
De mogelijke opvolger van de PlayStation 3, de PlayStation 4 zal volgende week in New York worden aangekondigd. Dit zal dan moeten gebeuren tijdens de 'See the Future' presentatie, die live kan worden gevolgd op het internet. De nieuwe console van Sony zal mogelijk games kunnen streamen naar je console via de cloud, hiervoor maken ze gebruik van Gaikai, dat meldt Wall Street Journal.
Deze dienst zou worden ingezet om PlayStation 3-games op de nieuwe console van Sony te spelen. De games die voor de PlayStation 4 worden ontwikkeld zullen gewoon in de winkel komen te liggen.
Gaikai werd in 2012 overgenomen voor zo'n 380 miljoen dollar. Gaikai was het eerste bedrijf in de wereld die streamen van games mogelijk wilde maken.
Microsoft zou ook al hebben geïnventariseerd of ze games via de cloud konden aanbieden, maar dit hebben ze vooralsnog geparkeerd in verband de hoge kosten die deze diensten met zich mee zal brengen.
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
1 reactie -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties