Gerucht: PlayStation 4 komt nog voor de zomer
Verschillende Japanse media melden vandaag dat Sony de opvolger van de PlayStation 3 al voor de zomer in de winkels wil leggen.
De console zou een adviesprijs krijgen van 40.000 yen. Dit zou overeenkomen met ruim 400 dollar. De PlayStation 4 krijgt een controller met touchscreen, mogelijkheden tot verbinden met andere apparaten en toegang tot social media.
Vorige week werd al een PlayStation-event op 20 februari aangekondigd. Tijdens dit event zal de console naar verwachting officieel worden gepresenteerd.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties